Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

      Zastupitelstvo obce 

 starosta           Ing. Robert Wildner

 
místostarosta:  Ing. Jaromír Farský 

 
členové:       Štěpánka Šedová

                     Petr Sivák

                     Petra Luftová

                     Milan Horáček

                     Martin Šimička

                     Marcela Kolenkárová

                     Dagmar Pešková

  

 

Kontrolní komise:

předseda:  Dagmar Pešková

členové:      Petr Sivák

                  Petra Luftová 

Finanční komise

předseda:   Štěpánka Šedová

členové:       Marcela Kolenkárová   

                   Milan Horáček      

17. 9. - 3. 10. 2018

Místní úprava provozu

Úřední deskaZobrazit více

21. 8. - 30. 11. 2018

Zákaz rozdělávání ohňů

Úřední deskaZobrazit více

24. 7. 2018 - 31. 8. 2022

Oznámení o zveřejnění

Úřední deskaZobrazit více

18. 6. 2018 - 30. 6. 2019

Závěrečný účet 2017

Úřední deskaZobrazit více

14. 6. - 31. 12. 2018

II. rozpočtové opatření 2018

Úřední deskaZobrazit více